"> Відбулось нагородження переможців Фестивалю "Писанка 2017" | Мiський дитячий будинок «Центр опiки»

Відбулось нагородження переможців Фестивалю "Писанка 2017"

Свято-презентація
У Фестивалі писанок взяли участь більше 600 маріупольців. Наймолодшому учаснику фестивалю 3,5 рочки, найстаршому — 65. Всі вони, такі талановиті маленькі й дорослі, ретельно готувалися до Фестивалю й до Великодня. Вони підготували близько 600 творчих робіт, вивчили 65 віршів, 33 пісні!
В рамках фестивалю в дитячих бібліотеках було проведено 15 уроків народознавства, 28 інформаційних годин, 2 години духовності, майстринями народних клубів-студій, а також бібліотекарями було проведено 35 майстер-класів, в бібліотеках було оформлено 2 виставки творчих робіт, 10 книжкових виставок, 2 виставки-екскурсії “Біблійні сюжети у світовому живопису”, пройшли також 2 конкурси, 1 цикл голосних читань, 4 свята, 3 зустрічі з майстринями декоративно-ужиткового мистецтва.
До складу журі конкурсів Фестивалю увійшли відомі маріупольці: Володимир Курський, голова постійної комісії по питаннях освіти і науки, духовності, молодіжної політики, по справах сім’ї, культури та спорту, Оксана Гринько, директор департаменту культурно-громадського розвитку маріупольської міської ради, Юлія Василенко, директор КУ “ЦБС для дітей”, Ірина Волкова, директор маріупольського центру сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі, Ірина Малая, дизайнер-художник дизайн-студії «Азовінтекс», Світлана Отченашенко, народна артистка України, Катерина Маношина, спеціаліст вищої категорії Маріупольського музичного училища.
В різних конкурсах і номінаціях перемогли 34 юних маріупольця, 13 колективів, 3 сім'ї. Спеціальну відзнаку від жури отримали 4 конкурсанта, приз глядацьких симпатій 3.
28 квітня о 15-й годині в Центрі сучасного мистецтва та культури ім. А.І. Куїнджі відбулося свято-презентація “Писанковий світ”. На святі зібралися всі переможці, їхні друзі, батьки, члени журі, бібліотекарі. З чудовими подарунками завітав на свято архіепископ Донецький і Маріупольський, глава відділу соціального служіння Української православної церкви Київського патріархату Владика Сергій. Наші переможці співали, танцювали, читали вірші, розігрували сценки і отримали дипломи та настільні та розвиваючі ігри від організатору Фестивалю - департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради.

Фестиваль писанки 2017 дійшов до свого завершення. Чудовими дитячими писанками, віршами, піснями добро в хату ми пустили, про погане забули. Залишимо ж в душі тільки добрі почуття, надію на мир, щастя й процвітання кожної родини і всієї України! До нових творчих звершень та перемог!

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93