"> Двадцятиріччя нашого будинку. 18.12.2018 Відео та фото. | Мiський дитячий будинок «Центр опiки»

Двадцятиріччя нашого будинку. 18.12.2018 Відео та фото.

18 грудня 2018 року дитячий будинок «Центр опіки» відзначав свій 20-річний ювілей. В переповненій залі зібралися люди, небайдужі до долі дітей, позбавлених батьківської ласки. Деякі з них протягом багатьох років піклуються про наших вихованців, сприяють покращенню умов утримання дітей, їх духовному розвитку.

З кожним роком  все більше стає друзів дитячого  будинку, бо люди бачать, що тут по-справжньому щиро опікуються кожною дитиною, враховують її інтереси, здібності, бажання, захищають права, всебічно готують до самостійного життя і надалі не залишають поза своєю увагою.

За 20 років існування «Центр опіки» дав шанс на нове життя більш ніж 2000 дітей. Для більшості з них працівники дитячого будинку, і перш за все його директор Людмила Василівна Лазаренко, були справжніми наставниками, допомогли визначити свій життєвий шлях, стати успішними.

Радість охоплювала серця гостей свята, коли вони дивилися на щасливі обличчя дітей, їх яскраві виступи.  Водночас присутні з цікавістю розглядали колишніх вихованців дитячого будинку, що дивилися на них з великого екрану, з хвилюванням слухали їх привітання і слова вдячності колективу і друзям дитячого будинку за турботливе ставлення до них, за те, що завдяки їм вони зараз успішні і щасливі в нових родинах.

Сьогодні ці діти телефонують нам, підтримують інтернет-зв'язок, шлють листи, приїздять в гості. Дехто з випускників особисто був присутнім на святі.

На жаль, є ще чимало сімей, де зневажається   людська гідність, порушуються права дитини, діти не почуваються щасливими. І якщо дотепер існують неблагополучні родини, то повинні бути і такі сучасні, орієнтовані на широку соціалізацію, дитячі заклади, в яких працювали б віддані справі професіонали.

Колектив дитячого будинку «Центр опіки» щиро дякує всім небайдужим до цих дітей людям, за їх активну громадянську позицію,  за вагомий внесок в спільну справу -  виховання нового покоління українців на особистому прикладі, на добрих справах.

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93