"> День знань та підсумок досягнень в нашому дитячому будинку! | Мiський дитячий будинок «Центр опiки»

День знань та підсумок досягнень в нашому дитячому будинку!

31 серпня в дитячому будинку "Центр Опіки" пройшло свято, присвячене початку навчального року. Привітати вихованців прийшли їх добрі друзі, наставники, піклувальники: отець Андрій, радник голови Донецької обласної адміністрації – Трофименко Микола Валерійович, голова піклувальної ради – Тернавський Юрій Іванович, голова асоціації ділових жінок Маріуполю – Фільянова Алла Петрівна, представник ДП «ММТП» - Кравченко Алла Вікторівна, представник Департаменту освіти  та науки Донецької обладміністрації – Міщенко Олена Григорівна, організатор волонтерського руху «Коло Добра» та незмінний член піклувальної ради дитячого будинку – Наливай Луїза Геннадіївна, керівник Маріупольської міської організації партії «Основа» - Ошкадеров Ігор, заступник начальника поліції в Донецькій області – Алєксєєнко Павло Анатолійович, голова Маріупольської міської організації товариства червоного хреста – Євсікова Ірина Вікторівна, директор аптечної мережі «Мрія-Фарм» - Альбіна Василівна та багато інших  друзів та добродіїв.

 

Порадували присутніх своїми успіхами наші випускники, що прийшли привітати першокласників, які з цього року будуть відвідувати загальноосвітню школу № 36. Марченко Анастасія закінчила у цьому році МГУ, працює. Косарєв Емануїл з відзнакою закінчив 2 курс університету та проживає у своїй квартирі, яку придбали за допомоги спонсорів йому минулого року. Кирилова Катерина вступила до другого Харківського навчального закладу та одночасно із економічною отримає юридичну освіту в університеті Ярослава Мудрого. Випускники від щирого серця висловлювали подяку всім присутнім: директору – Лазаренко Людмилі Василівні, адміністрації та всьому колективу закладу, своїм вихователям та членам піклувальної ради за важливе значення у житті та вклад у їхні долі.

 

Особливою увагою були відмічені сьогоднішні випускники, які закінчили коледжі та поступили до університету. Їм були вручені ключі від особистих квартир , які їм допоміг придбати дитячий будинок, а також  цінні подарунки від піклувальників. Три квартири для дітей, позбавлених батьківського піклування – найкраще, що можна було зробити для подальшого самостійного життя цих дітей.

 

Отримали цінні подарунки від гостей до нового навчального року також усі школярі.

 

Дитячий будинок щиро вдячний всім добродіям за їх щедрість, душевне тепло та увагу та небайдужість до долі дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93