ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІД ДІТЕЙ!

СЬОГОДНІ ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ ПРИВІТАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У СЕБЕ ВДОМА!!!

 

В ЯКОСТІ ПОДЯКИ ЗА ЇХ ТЯЖКУ ПРАЦЮ, ДІТЛАХИ ПІДГОТУВАЛИ ЯСКРАВИЙ КОНЦЕРТ З ПАТРІОТИЧНИМИ ПІСНЯМИ ТА ХОРЕОГРАФІЧНИМИ НОМЕРАМИ. ТАКОЖ КОЖНОМУ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ ПОДАРУВАЛИ ОБЕРІГ НА ЗГАДКУ ПРО ЦЕ СВЯТО!

 

Після святкового концерту гостям запропонували подивитися групи, а бажаючим – у спортзалі «Козацькі розваги» молодших вихованців.

Під час відвідування груп діти і гості мали можливість поспілкуватися, порозпитувати один одного про те, що їх цікавить.

Так, старші хлопці  довідалися, що серед військовослужбовців в армії зараз відсутня дідівщина, бійці підтримують, наставляють, допомагають один одному, бо усвідомлюють, що тільки разом вони сила.

         А в той же час у спортзалі в очікуванні початку свята дехто із старших вихованців розпочали із гостями змагання з боротьби і підтягування на шведській стінці.

Впродовж виступу юних козачат гості також не залишились поза увагою – їм пропонували змагатися між собою, а наприкінці пригостили козацькими стравами.

Під кінець свята, спочатку занадто стримані, бійці значно повеселішали і з небажанням розлучалися з дітлахами, виказуючи сподівання на нові зустрічі.

ДЯКУЄМО ВАМ, НАШІ ЗАХИСНИКИ, ЗА ВАШ ЩОДЕННИЙ ВКЛАД

В МИРНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

ДОБРА, МИРУ, ЗЛАГОДИ У ВАШІ ОСЕЛІ! ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ!

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93
woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet online max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet