ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІД ДІТЕЙ!

СЬОГОДНІ ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ ПРИВІТАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У СЕБЕ ВДОМА!!!

 

В ЯКОСТІ ПОДЯКИ ЗА ЇХ ТЯЖКУ ПРАЦЮ, ДІТЛАХИ ПІДГОТУВАЛИ ЯСКРАВИЙ КОНЦЕРТ З ПАТРІОТИЧНИМИ ПІСНЯМИ ТА ХОРЕОГРАФІЧНИМИ НОМЕРАМИ. ТАКОЖ КОЖНОМУ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ ПОДАРУВАЛИ ОБЕРІГ НА ЗГАДКУ ПРО ЦЕ СВЯТО!

 

Після святкового концерту гостям запропонували подивитися групи, а бажаючим – у спортзалі «Козацькі розваги» молодших вихованців.

Під час відвідування груп діти і гості мали можливість поспілкуватися, порозпитувати один одного про те, що їх цікавить.

Так, старші хлопці  довідалися, що серед військовослужбовців в армії зараз відсутня дідівщина, бійці підтримують, наставляють, допомагають один одному, бо усвідомлюють, що тільки разом вони сила.

         А в той же час у спортзалі в очікуванні початку свята дехто із старших вихованців розпочали із гостями змагання з боротьби і підтягування на шведській стінці.

Впродовж виступу юних козачат гості також не залишились поза увагою – їм пропонували змагатися між собою, а наприкінці пригостили козацькими стравами.

Під кінець свята, спочатку занадто стримані, бійці значно повеселішали і з небажанням розлучалися з дітлахами, виказуючи сподівання на нові зустрічі.

ДЯКУЄМО ВАМ, НАШІ ЗАХИСНИКИ, ЗА ВАШ ЩОДЕННИЙ ВКЛАД

В МИРНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

ДОБРА, МИРУ, ЗЛАГОДИ У ВАШІ ОСЕЛІ! ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ!

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93