"> Весняні канікули в нашому дитячому будинку! | Мiський дитячий будинок «Центр опiки»

Весняні канікули в нашому дитячому будинку!

25 березня:

Вихованці дитячого будинку молодшого і середнього шкільного віку були запрошені на розважальне свято до ТЦ "Україна".

У ПК "Молодіжний" старших дітей було запрошено на виставу-мюзікл під назвою "Чорне і біле", присвячену творчості видатного поета, актора, виконавця пісень та автора прозаїчних творів - Володимира Семеновича Висоцького. Діти отримали масу задоволення, також пізнали багато цікавих фактів з життя видатної людини.

 

 

26 березня:

Діти старшого шкільного віку, за запрошенням керівництва ПК "Металургів", відвідали звітній концерт народного вокально-хорового колективу "Райдуга" за участю Міського оркестру народних інструментів та сучасної рок-групи "SunScream".

Адміністрація та вихованці дитячого будинку "Центр опіки" від щирого серця висловлюють дяку керівникам Палацу Культури "Металургів" за чуйність та  прихильність до нашої дітвори, за постійні запрошення на культурно-масові заходи, що сприяють їх духовному розвитку!

 

 

 

27-28 березня пройшли спортивні свята у дитячому будинку. Дітлахи із задоволенням проявляють інтерес до активних ігор та спортивних змагань, смае тому такі свята - невідємні заходи у дозвіллі наших дітей.

 

 

 

 

 

 

 

29 березня:

Дітлахи вперше відвідали місцевий зоопарк - "Парк дикої природи", де отримали масу задоволення та яскравих вражень. Серед звірів були верблюди, лама, лев, багато птахів та іших звірів.

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93