Про Нас

Відкриваючи цей сайт, я звертаюся до всіх, кому не байдуже майбутнє нашої країни, а це значить наше з вами майбутнє. Яким воно буде, залежить від того, як ми виховаємо дітей, і ким стануть для суспільства діти з неблагополучних сімей (число яких, на жаль, продовжує зростати) - злом, загрозою для всіх нас або повноцінними його громадянами.

Наш «Центр опіки» був заснований в кінці 90-х, коли країна переживала сильну економічну кризу, від якої найбільше страждали діти. Багато труднощів довелося подолати мені, як організатору проекту щодо створення комунального закладу на допомогу дітям Маріуполя з соціально незахищених сімей, спочатку в пошуку своїх однодумців, а пізніше, вже як директору дитячого будинку, щоб зробити його будинком, де б зігрівалися дитячі серця, дбайливо зберігалися осколки розпалися сімей - діти різного віку могли жити під одним дахом, підтримувати родинні зв'язки. Озираючись назад, я розумію, що за всім цим стоїть не тільки величезний щоденна праця нашого великого згуртованого колективу професіоналів, але не в меншій мірі, найпотужніша підтримка всього суспільства. Всі ці роки в різній мірі і по-різному нам приділяли увагу і допомагали керівники різних підприємств та установ (у т. ч. культурно-масових), приватні підприємці і просто добрі, небайдужі до чужої біди люди. Всі вони розуміли, що неможливо залишатися байдужим, коли допомоги потребують діти, і тільки беручи участь у їх долю, ми можемо бути впевнені у своєму майбутньому. Небайдужих людей багато, і в наших силах зробити все, щоб діти, позбавлені батьківського піклування, виросли повноцінними громадянами нашої стала на шлях оновлення країни! І ми віримо в людей, віримо в наших дітей, віримо у краще майбутнє нашого щедрого душею народу.

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-90-54 +38 (0629) 34-31-93
woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet online max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet