Приїзд гостей з Італії

21 червня 2017 року наш дитячий будинок відвідала колишня вихованка Анастасія, яка була всиновлена в Італію в 2008 році у віці 8 років. Дівчинка побувала у групах, де виховувалась, згадала минулі часи. Вона впізнала своє ліжко, було зроблено безліч пам'ятних знімків. 

 

Настя поділилась своїм щастям, враженнями від нового життя. Висловила безліч слів подяки всьому колективу дитячого будинку! Також розповіла, що її мрія - стати лікарем. Через 2 роки вона закінчить вищу школу та збирається вступати до медичного університету. Її батько науковець всіляко сприяє її навчанню та буде допомагати в майбутньому здійснюватись мріям. Її мама - найкраща мама у світі, добра ніжна і чуйна. Це слова самої дівчинки!

 

Також Анастасія побажала всім дітлахам - вихованцям дитячого будинку "Центр опіки" знайти добру і люблячу родину, таку, як випало щастя знайти їй.

 

Дуже приємно, коли добро, яке ти робиш дітям повертається! Ми нескінченно раді приїзду наших вихованців, коли вони діляться щастям та своїми здобуттями у житті!

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93