"> Передвеликодній тиждень в дитячому будинку! | Мiський дитячий будинок «Центр опiки»

Передвеликодній тиждень в дитячому будинку!

Насиченим на події і зустрічі був передвеликодній тиждень : проходили майстер - класи, продовжувалася підготовка до фестивалю Писанок 2017, приїздили благодійники з кулічами, яєчками, фруктами, солодощами тощо.

 

1. Одним з перших був голова Піклувальної ради Юрій Іванович Тернавський. Він привіз дітям усе, що необхідно до святкового столу. Старші вихованці провели для нього майстер - клас з оформлення писанок (різною технікою) та кулічів. Під керівництвом дітей почесні гості зробили свої писанки - дряпанки. Зустріч закінчилася чаюванням, на яке діти запросили гостей.

 

 

2. Надійшли щедрі подарунки до свята від удови Володимира Семеновича Бойко - Клавдії Олександрівни. Вона постійно підтримує наших вихованців. Дай Боже їй міцного здоров'я на довгі роки!!!

 

3. Завітали гості здалеку - представники військово - повітряних сил України з Одеси. Вони привезли дітям солодощі, побажали  здоров'я, миру, злагоди, успіхів. 

 

4. Приїздили з гостинцями окремі мешканці нашого міста - люди доброї волі з щирими серцями.

Низький вам всім уклін, добрі люди, і найкращі наші побажання. Ви - яскравий приклад людяності для наших вихованців!

 

У Великдень старші вихованці за традицією відвідали Свято - Никольський храм, де освятили пасхальні їства та потім пригостили ними всіх мешканців нашого дитячого будинку!

 

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93