Конгресс ділових жінок України за участю представників дитячого будинку

21-22 вересня в місті Києві відбулася знаменна подія – IY з’їзд Конгресу ділових жінок України.

 

На запрошення Голови Конгресу, Шевченко Валентини Семенівни, на з’їзд прибула група  від Асоціації ділових жінок м. Маріуполя,  у складі якої і представники дитячого будинку: заступник директора з НВР– Лащевська Наталія Вікторівна та практичний психолог – Гірман Надія Олексіївна.

 

З інтересом було вислухано промову Голови  КДЖУ м. Маріуполя – Фільянової Алли Петрівни про ситуацію, що склалася в Маріуполі, про участь жінок міста в долі свого краю.

 

Багато теплих слів представниками дитячого будинку було сказано в адресу Голови КДЖУ Шевченко Валентини Семенівни та її заступника – Жебрівської Філі Іванівни за багатогранну допомогу дитячому будинку, всебічну підтримку. В знак пошани та глибокої подяки їх було подаровано картини, вишивані руками вихованок дитячого будинку.

 

Досить насиченими перед пленарним засіданням були дні перебування у Києві: екскурсія по Києву, відвідання Алеї Небесної сотні на площі Незалежності та Центрального клінічного госпіталю  Державної прикордонної служби України.

 

Зворушливою була  зустріч з бійцями АТО, що пройшли саме її пекло – Іловайський котел.

 

Вихованцям нашого "Центру Опіки" було передано подарунки та одяг від Конгрессу ділових жінок!

 

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-90-54 +38 (0629) 34-31-93
woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet online max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet