Команда волонтерів з Києва "Їдемо в гості" в "Центрі опіки"!

Напередодні Нового року, вже вкотре, за традицією в гості до вихованців дитячого будинку приїхали молоді волонтери з Києва. Вони привезли кожній дитині з любов'ю зібраний подарунок, навіть кращий за той, про який мріяли діти. В яскравих пакунках було все на будь - який смак і вік: красивий одяг і взуття, цікаві ігри та іграшки, солодощі, гігієнічні набори, а для старших вихованців - навіть комплекти постільної білизни та рушники для майбутнього самостійного життя. 

 

Як раділи цим подарункам дітлахи! Як дякували за них!

 

НЕ менш щасливі були і гості від того, що подарували дітям стільки позитивних емоцій. Вони щиро цікавилися що нового відбулося за минулий рік в житті дитячого будинку, та окремих, вже добре знайомих їм дітей, раділи їх успіхам.

 

Ми від усього серця дякуємо усім, небайдужим до долі дітей людям, за їх душевну щедрість. Бажаємо , попри все, зберегти в собі оптимізм, вміння радіти як діти, бути щасливими, даруючи щастя іншим людям.

 

Ми пишаємося, що у вихованців "Центру опіки" є такі друзі! Ми віримо у вас!!!

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93
woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet online max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet