"> Канікули для наших вихованців почались з бібліотеки ім.Шевченка! | Мiський дитячий будинок «Центр опiки»

Канікули для наших вихованців почались з бібліотеки ім.Шевченка!

24 березня в дитячій бібліотеці ім. Т. Шевченка для дітей 7-10 років дитячого будинку «Центр Опіки» пройшла гра – розвага «Ось які дівчатка, ось які хлопчики».


Гендерне виховання – це формування у дітей уявлень про справжніх чоловіків і жінок, а це необхідно для нормальної та ефективної соціалізації особистості. Під впливом батьків, вчителів і бібліотекарів дитина має засвоїти гендерну модель поведінки, якої дотримується чоловік, щоб його визначали як жінку чи чоловіка.

Дітей чекала велика розважальна програма. Змагалися дві команди: хлопчики і дівчатка. Хлопці розповідали, якими б вони хотіли бачити своїх дівчаток, а дівчатка – хлопчиків. Брали участь в іграх: «Збери сердечко», «Знайди свою пару», «Піраміда любові», відгадували смішні загадки – обманки.

Діти із задоволенням слухали та обговорювали оповідання В. Осєєвої «Сини» і «Помстилася», а також легенду про двох половинах.
Було цікаво і весело!

 

Того ж дня для читачів 10-13 років дитячого будинку «Центр Опіки» пройшов урок-діалог «Сила слова або отрута лихослів'я» 

Найважливішою здатністю людини, як образу Божого, що робить людину особистістю, яка підносить її над тваринним світом, є здатністю володіти словом. І дуже сумно, що багато людей відмовляються від цього безцінного скарбу», і в спілкуванні один з одним користуються жалюгідною подобою людської мови – нецензурною лайкою.
Діалог на злободенну тему супроводжувався мультимедійним матеріалом.

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-31-93