День народження "Центру опіки" - свято для всіх!

20 грудня в «Центрі опіки» пройшло свято до дня народження закладу. Безліч подарунків та сюрпризів для вихованців нашого будинку до 19-го Дня народження приготували почесні гості свята! Нашу скромну оселю відвідали отець Андрій, представники міської  влади, піклувальної ради, та навіть гості з Польщі та багато людей, небайдужих до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Головним серед подарунків для двох випускників стало вручення ключів від власних квартир в Маріуполі Косарєву Єммануїлу та Бабіну Володимиру. Велика подяка усім небайдужим, усім членам піклувальної ради та педагогам «Центру опіки», без яких цей проект був би неможливим!

 

Діти влаштували грандіозний концерт для всіх присутніх.

 

За доброю традицією була сценічна постановка казки, цього разу за мотивами українського мультфільму «Жив був пес».  В ній були задіяні усі – від малечі до найстарших вихованців та студентів.  За всім цим відчувається величезний вклад педагогів та нашого чуйного директора – Лазаренко Людмили Василівни, які розкривають дитячі таланти, надають можливість розвиватись фізично та духовно.

 

Маємо надію, що всі наші 144 вихованці у найближчий час знайдуть гідну родину та будуть ще щасливіші. Ми вами пишаємося!

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-90-54 +38 (0629) 34-31-93
woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet online max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet