Цікава екскурсія до хлібного королівства!

Для десятьох вихованців дитячого будинку ранок 07.09.2017 р. розпочався незвичайно: у барвистих вишиванках і віночках діти, на запрошення керівництва хлібокомбінату  «LAUFFER  GROUP»,  направилися на екскурсію до комбінату.

Зустрічав їх особисто директор хлібокомбінату Голодніков Роман Володимирович. Наших підопічних одягли в спеціальний одяг – капелюшки, халати, бахіли - саме так, як одягнені працівники комбінату. Він провів екскурсію до виробничого цеху та цеху готової продукції.  Надав можливість спостерігати як готові вироби загружаються в спеціально обладнані машини  для доставки в магазини  споживачам.

Діти не були пасивними спостерігачами: їх залучили до участі у майстер-класі з підготовки тіста до замісу Короваю Миру, який буде презентовано хлібокомбінатом на Дні міста 10 вересня 2017 року.

Хлопчики та дівчатка, одягнувши фартушки та капелюшки, а  на руки –   спеціальні рукавички,  брали участь у замісі короваю.

Словом, перед очима вихованців розвернулося таїнство «народження» святая святих – хліба.

Роман Володимирович запевнив, що коровай буде доставлено до дитячого будинку, аби ним поласували  всі вихованці.

Після екскурсії дітей запросили на чаювання: вихованців пригощали булочками з маком, штруделями з абрикосом та вишнею.

Аби дізнатися про враження дітей від екскурсії, директор, ніби справжній педагог,  запросив їх до себе в кабінет для обміну враженнями. Вони не тільки ділилися враженнями, а й дякували керівництву хлібокомбінату за цікаву змістовну екскурсію, гостинність, теплий прийом.

Прощаючись з маленькими екскурсантами, Роман Володимирович подарував кожному з них альбоми, олівці, прапорці з логотипом хлібокомбінату  та булочки у вигляді голубів – символу миру, а дитячому будинку передав сувенірний пряник із села Сорочинці.

Він попросив малечу свої враження від екскурсії зобразити в малюнках та передати на хлібокомбінат.

Переповнені позитивних вражень хлопчики та дівчатка, повернувшись назад, взялися за роботу. Вони  запропонували подарувати хлібокомбінату не тільки свої малюнки, а й створений власними руками оберіг. 

Мы находимся

Україна, місто Маріуполь м. Маріуполь, бульвар Шевченко, 87а
+38 (0629) 52-90-54 +38 (0629) 34-31-93
woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet online max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet